Styrelsemedlemmar: Kontaktinformation: Fokusområde:
Anders Levenskog (ordförande)
 
anders@levenskog.se
0514-402 24
 
Stadgar, övergripande avtal, entreprenörsförhandlingar
 
Magnus Karlsson


 
magnus@haberg.se
0706-440 152


 
Bankkontakt
 
Tobias Leverin (sekreterare)
 
tobias.leverin@evry.com (helst)
070-3339990
(telefontid onsdagar 17-21)
 
Informationsansvarig, myndighets- och kommunkontakt, bidrag
 
Mikael Tholerus (kassör)

 
mikael.tholerus@outlook.com
0514-40255
 
Ekonomi, bidrag, fiberansvarig, medlemsregister, bankkontakt
 
Jonas Johansson

 
jonas@svalebergs.se
0730-466177
 
Övergripande entreprenörskontakt, kartansvarig, projekteringsansvarig, fiberfrågor, elfrågor
 
Håkan Almqvist

 
almqvist.hakan@gmail.com
0739-140111
 
Vattenmätarfrågor, vattenkvalitet, pumpstation, projektering
 
Nina Svensson
 
nina.s.grastorp@telia.com
073-8151793
Markägaransvarig
 

Styrelsens gemensamma mail finns här: info@digginginflo.se
Vi försöker besvara mailen inom en vecka.

Adress till föreningen:
Flo Bergskullen 1A
467 92 Grästorp

Besöksadress:
Ingång vid Elkedjan/Svalebergs Elektriska vid Tre älgar

Projektledare:
Etapp Tengene Öster om Nossan

Per Hansson
per.hansson@kesenborg.se
070-5530142

Etapp Tengene Väster om Nossan
Kjell Andersson
bollebacken@hotmail.com
070-5576623

Etapp Trökörna & Flakeberg
Magnus Werneholm
info@wertec.se
070-44 44 078 

Journummer  - vatten och avlopp:
Dagtid:    0739-140111
Övrig tid: 070-6104996

Journummer - fibertjänster:
Endast Telia-paketet:    90200 (OBS: ange att du är gruppasluten)
Övriga felanmäls till tjänsteleverantören

Webmaster
Tobias Hammenfors
t_hammenfors@hotmail.com

Ring oss

Frågor om fakturor, medlemskap och anslutningsavtal besvaras, även dagtid, på telefon 0735-102050

Har du andra frågor eller funderingar går det bra att kontakta någon utav våra styrelsemedlemmar som svarar i mån av tillgänglighet då samtliga arbetar heltid på ordinarie jobb.

Ifyllda anmälningar lämnas i brevlådan för handlingar vid E. Levenskog Redovisning AB i Flo eller till någon i styrelsen. 

Anmälningsavgift och första medlemsavgift är totalt 1000 kr som betals till vårt bankgiro. Ange namn och fastighetsbeteckning vid betalning.


Anmälningsavgift

Bankgiro: 345-1440

Fakturor från föreningen
Bankgiro:  898-9667

Här följer länkar till blanketter för autogiro:
(Endast bankgiro 898-9667)
privatperson
företag
Organisationsnummer: 769627-4252